Dodanie tovaru

Tovar, ktorý máme na sklade expedujeme do 3 pracovných dní od zaplatenia zálohovej faktúry.

V sklade máme z každých šiat v ponuke väčšinou minimálne jeden kus v niektorej veľkosti, ak potrebujete šaty súrne ozvite sa nám, niečo pre Vás spolu určite nájdeme. Doplnky máme väčšinou skladom, v prípade, že je daný model zrovna vypredaný dodávame do 2 týždňov.

Tovar na objednávku, najmä svadobné a plesové šaty dodávame štandardne v lehote 4-7 pracovných týždňov od dátumu zaplatenia zálohovej faktúry. Pri šatách na mieru od momentu dodania mier, pokiaľ je tento neskôr ako dátum zaplatenia zálohovej faktúry. Pokiaľ potrebujete šaty rýchlejšie, alebo ak je termín kedy šaty potrebujete úplne natesno s termínom dodania napíšte nám to prosím do poznámky pri zadávaní objednávky. Ozveme sa Vám telefonicky a dohodneme si ďalší postup.

Továr dodávame prostredníctvom Slovenskej pošty poistenými balíkmi prvej triedy (musíte vyzdvihnúť na pošte sami) alebo poštovým kuriérom až k Vám domov. Spôsob dodávky si môžete zvoliť v menu pri zadávaní objednávky.

Ceny poštovného sú platné len pre územie SR. Ak máte záujem o zaslanie tovaru do zahraničia kontaktujte nás prosím pred zadaním objednávky do systému kvôli kalkulácii poštovného.