O nás

eSaty.sk - Vaše spoločenské a svadobné odevy na internete

Milé zákazníčky, zákazníci,

portál eSaty.sk vznikol v roku 2009 ako internetová alternatíva k požičovniam, klasickým obchodom a svadobným salónom. Našou filozofiou je dať Vám zákazníkom možnosť vybrať si z pohodlia domova množstvo modelov, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vlastných predstáv a to všetko za skvelú cenu.

Každé svadobné a spoločenské šaty značky WEDA si môžete vybrať v ktorejkoľvek z množstva farieb v ponuke, so zapínaním na šnurovačku alebo na zips, s vlečkou alebo bez, v konfekčných veľkostiach 34-58, prípadne si ich môžete dať ušiť celkom na mieru. Vyskladáte si tak šaty podľa vlastných predstáv. A to všetko za cenu nie vyššiu ako je bežné požičovné v svadobných salónoch * . Všetky fotografie šiat na tejto stánke sú naše vlastné fotografie nafotené na Slovensku a preto na rozdiel od rôznych iných internetových obchodov vieme garantovať, že produkt, ktorý Vám dodáme vyzerá presne tak ako na fotografii. V prípade, že si šaty chcete pozrieť a vyskúšať pred objednaním "naživo", pozývame Vás do nášho spoločenského a svadobného salónu WEDA na Námestí SNP 2 - Obchodnej ulici 6 ( pasáž Zlatý Jeleň) v Bratislave.

A máme toho pre Vás omnoho viac - chlapčenské obleky, šaty pre malé parádnice, pánske košele, pánske obleky (zatiaľ len v salóne) a množstvo doplnkov. Stránky postupne napĺňame, každý deň na nich nájdete ďalší a ďalší tovar.

Ak budete s našimi službami spokojní povedzte to iným, ak spokojní nebudete povedzte to nám! Našim cieľom je Vaša spokojnosť, preto uvítame akékoľvek námety ako môžeme služby pre Vás zákazníkov ešte zlepšiť.

Tešíme sa na splouprácu s Vami,

Tím eSaty.

(*toto porovnanie platí pre svadobné šaty).