Aktuálne informácie o doručovaní

Uverejnil: Katarina Publikované: 23.03.2020
Aktuálne informácie o doručovaní

V tomto článku nájdete aktuálne informácie o tom, ako sa bez problémov dostať k Vašim vysnívaným svadobným topánkam, doplnkom či šatám aj v tomto období.

Naši dodávatelia topánok, šiat i doplnkov fungujú s čiastočnými obmedzeniami, u niektorých môže dodanie trvať dlhšie ako zvyčajne. Na sklade máme množstvo tovaru pripraveného na odoslanie, ak však Vami zvolený tovar práve nemáme skladom a ste pod časovým tlakom, overte si radšej našu schopnosť dodať ho v požadovanom termíne vopred mailom na info@esaty.sk alebo telefonicky.

Tovar si môžete nechať doručiť buď na poštu alebo kuriérom až na adresu domov.

Ako sa pripraviť na prevzatie zásielky?

Odporúčame mať na tvári rúško a ideálne bude, ak si na podpis prevzatia zásielky donesiete aj vlastné pero.

Platbu je možné realizovať iba vopred prevodom na účet. Zásielku si tak môžete prevziať čo najrýchlejšie a minimalizujete kontakt s inou osobou. 

Kuriéri sa sami snažia maximálne dbať na bezpečnosť - viacerí napríklad radi nechajú tovar pred dverami bez nutnosti fyzického kontaktu, alebo inak vyjdu - po vzájomnej dohode - v ústrety.

Po prevzatí zásielky si nezabudnite umyť ruky ;)


 Ako je to s osobným odberom?

Náš svadobný salón Weda je zatvorený kvôli bezpečnosti v období rozšírenia koronavírusu COVID-19, šaty či topánky a iné doplnky si naďalej môžete pohodlne objednať s doručením poštou alebo kuriérom.

Komentáre

Write Comment