Warning: unlink(/home/http/esaty.sk/storage/cache/cache.catalog.language.1718222546): No such file or directory in /home/http/esaty.sk/public_html/system/library/cache/file.php on line 68 Informácie o vrátení tovaru

Informácie o vrátení tovaru

Všetky výrobky zakúpené na www.esaty.sk môžete do 14 dní od prevzatia zásielky vrátiť alebo vymeniť bez toho, aby nám bolo zaslané odstúpenie od zmluvy podľa zákonnej úpravy. Táto možnosť sa nevzťahuje na výrobky, ktoré ste si osobne prevzali  v našej kamennej predajni a pred prevzatím ste mali možnosť si ich pozrieť a vyskúšať.

Po uplynutí tejto lehoty naďalej môžete formou reklamácie vrátiť výrobky, ktoré vykazujú známky poškodenia pri výrobe alebo vady, na ktoré sa vzťahuje bežná spotrebiteľská záruka.

 

Vrátenie tovaru v kamennej predajni

Tovar môžete vrátiť v našej kamennej predajni Svadobný a spoločenský salón Weda, Námestie SNP 2 - Obchodná 6, Pasáž Zlatý Jeleň, 811 06 Bratislava po predložení vytlačenej faktúry (z balíka alebo zaslanej e-mailom).

Kupujúci je povinný doručiť predávajúcemu tovar kompletný vrátane kompletnej dokumentácie, nepoškodený,  podľa možnosti v originálnom obale.

Aby sme mohli zlepšiť naše služby, prosíme Vás, aby ste na sprievodný list uviedli dôvod vrátenia, nie je to však Vaša povinnosť.

 

Vrátenie tovaru poštou

Ak ste sa rozhosli tovar vrátiť poštou,  prosíme o zaslanie tovaru na adresu:

 

eSaty  s.r.o

Námestie SNP 2 - Obchodná 6

 Pasáž Zlatý Jeleň

 811 06 Bratislava

 

Dôležité upozornenia:

Tovar vrátený formou doručenia na dobierku nepreberáme. Informácie o spôsobe vrátenia peňazí za tovar nájdete nižšie.

Poštovné súvisiace s vrátením tovaru znáša odosielateľ, odporúčame tovar vrátiť doporučenou zásielkou.

Sídlo spoločnosti eSaty s.r.o. v Borinke neslúži na vrátenie tovaru a zásielky na tejto adrese nepreberáme, prosíme tovar vždy vrátiť na adresu uvedenú vyššie.

 

Vrátenie peňazí

 

V prípade odstúpenia od zmluvy podľa zákonnej úpravy alebo v prípade vrátenia výrobku v lehote 14 dní predávajúci vráti kupujúcemu všetky platby za tovar, ktoré od neho prijal na základe kúpnej zmluvy alebo v súvislosti s ňou rovnakým spôsobom, aký použil kupujúci pri svojej platbe, pokiaľ sa s kupujúcim nedohodne na inom spôsobe vrátenia platieb bez toho, aby kupujúcemu v tejto súvislosti boli účtované ďalšie poplatky. 

 

Čiastka Vám bude vrátená v lehote do 14 dní  odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy (ak odstupujete od zmluvy bez uvedenia dôvodu podľa zákonnej úpravy), pričom predávajúci nie je povinný vrátiť kupujúcemu platby pred tým, ako mu je doručený tovar alebo kým kupujúci nepreukáže zaslanie tovaru späť predávajúcemu. Ak tovar vraciate v lehote 14 dní bez toho, aby ste nám zaslali oznámenia o odstúpení od zmluvy čiastka Vám bude vrátená v lehote do 14 dní od doručenia vráteného tovaru.

 

V prípade tovaru vráteného z dôvodu výskytu vady alebo porušenia tovaru (nejedná sa o prípad vrátenia tovaru bez uvedenia dôvodu), Vám bude poplatok za zaslanie tovaru späť k nám vrátený po predložení dokladu o jeho úhrade spoločnosti  eSaty s.r.o..

 

Doklad o úhrade poplatku za spätné zaslanie tovaru k nám je možné doručiť spoločnosti  eSaty s.r.o. buď vo forme e-mailu alebo poštou. Poplatok Vám bude spoločnosťou eSaty s.r.o. vrátený v lehote 14 dní odo dňa doručenia dokladu o jeho úhrade spoločnosti eSaty s.r.o.